f546519a9f72618bb5b13e65a09ad44a

STYLOWY FACET: Przełomowa technologia i męski design

poniedziałek, 12 października 2009

Przełomowa technologia i męski design

Gillette wprowadza na rynek maszynkę do golenia dla mężczyzn FUSION POWER STEALTH, który łączy w sobie przełomową technologię z męskim, eleganckim designem. Zaawansowane technologicznie rozwiązania zastosowane w maszynce pomagają zredukować tarcie na skórze. Przyczyniają się do lepszego poślizgu maszynki i zapewniają najlepsze golenie od Gillette. Dodatkowo forma maszynki oraz męska w charakterze kolorystyka zwiększają atrakcyjność produktu wśród użytkowników.
Maszynka Gillette Fusion Power Stealth posiada rozwiązania, które zdecydowanie poprawiają precyzję i komfort golenia, oferując jeszcze większe możliwości niż maszynki z trzema ostrzami Gillette Mach 3. Goląc się maszynką Gillette Fusion Power Stealth, niemal nieodczuwalny jest dotyk ostrzy, odczuwalna zaś jest różnica w komforcie i dokładności. Technologia tak doskonała, że prawie nie poczujesz ostrzy.
Podczas jednego golenia, mężczyzna wykonuje ponad 200 pociągnięć maszynką po skórze. Każde z tych pociągnięć to potencjalne ryzyko powstawania podrażnień i zaczerwienień. Ale nie z Gillette Fusion Power Stealth. Maszynka jest bowiem wyposażona w bateryjnie zasilany mikropocesor wytwarzający delikatne mikrodrgania, które redukują tarcia na skórze i tym samym minimalizują ryzyko powstawania podrażnień w trakcie golenia. Mniejsze tarcie oznacza także lepszy poślizg maszynki i bardziej komfortowe golenie. Po włączeniu, maszynka przesuwa się po skórze gładko, bez wysiłku, tak, że prawie nie czuć ostrzy. Każde pociągnięcie maszynką jest przyjemnością: lepszy poślizg, gładsza twarz bez podrażnień. Mikroprocesor, który generuje mikrodrgania, umieszczony jest w rączce maszynki Gillette Fusion Power Stealth i optymalizuje działanie produktu. Niski stan zasilania i konieczność wymiany baterii sygnalizuje specjalna dioda w dolnej części rączki. Mikroprocesor posiada także opcję automatycznego wyłączenia, który zatrzymuje działanie po 8 minutach, w przypadku nie wyłączenia maszynki. Zabezpieczenia przed wilgocią pozwalają na stosowanie produktu także pod prysznicem, co wpływa na jakość golenia: ciepła kąpiel doskonale zmiękcza zarost, sprawiając, że jeszcze lepiej poddaje się on ostrzom maszynki.
Mężczyźni szukają produktów zapewniających im precyzję i komfort golenia. Powierzchnia goląca maszynki Gillette Fusion Power Stealth z technologią Power Glide TM składa się z pięciu, precyzyjnych, pokrytych innowacyjną powłoką, ostrzy. Ich ilość, ale także ich rozmieszczenie - o 30% bliżej siebie, niż w przypadku maszynki Gillette Mach 3 (z trzema ostrzami) – sprawia, że inaczej rozkłada się siła nacisku na ostrza. Jest on mniejszy i pomaga tym samym zminimalizować potencjalne podrażnienia oraz zapewnić jeszcze większy komfort golenia.
Precyzyjne golenie trudno dostępnych miejsc, jak np. okolice pod nosem czy w kącikach ust, to zadanie specjalne dla trymera – dodatkowego ostrza umieszczonego w tylnej części główki maszynki. Ta funkcja pozwala także na modelowanie i stylizację zarostu, przystrzyganie baczków, wąsów czy bródki. Komfort, a także dokładność golenia wspomagają elastyczne listki napinające, które delikatnie napinają powierzchnię skóry, ułatwiając pracę ostrzom. Ochronę i nawilżenie skóry zapewnia pasek nawilżający Indicator®, który zawiera witaminę E, aloes i naturalne olejki roślinne. Pasek stopniowo zmienia kolor z niebieskiego na biały, sygnalizując, że wkład nie zapewnia już właściwego poziomu nawilżenia i optymalnego efektu golenia. Męski, elegancki designCzerń to nie tylko ulubiony kolor mężczyzn, jeśli chodzi o technologie i gadżety. Czerń to przede wszystkim elegancja i wyrafinowanie. Połączenie jej z miedzianopomarańczowym akcentem nadaje dodatkowo nowoczesnego charakteru. To dlatego marka Gillette postanowiła tak dobrać kolorystykę do maszynki Gillette Fusion Power Stealth. Czarna wyprofilowana rączka maszynki, zapewniająca pewny chwyt podczas golenia, wzbogacona została srebrnymi akcentami, które podkreślają męską sylwetkę maszynki. Miedzianopomarańczowe elementy, na rączce, ale i na główce maszynki dodają jej nowoczesnego charakteru, ale także przywodzą na myśl optymizm, z jakim mężczyzna chce rozpocząć dzień, by z wiarą w sukces móc sprostać kolejnym wyzwaniom codzienności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz