f546519a9f72618bb5b13e65a09ad44a

STYLOWY FACET: Nowa kolekcja Warmii na jesień i zimę.

czwartek, 3 grudnia 2009

Nowa kolekcja Warmii na jesień i zimę.

Kolekcja „WARMII” przygotowana na sezon jesień – zima 2009/10 obejmuje bogatą ofertę płaszczy i kurtek męskich, przygotowanych jak zazwyczaj w kilku grupach zróżnicowanych stylistycznie i tkaninowo. Nowością jest rozbudowana mini kolekcja na sezon wczesnojesienny, wykonana z lżejszych tkanin, ocieplana podpinkami, adresowana do Klientów poszukujących wygodnych ubiorów między-sezonowych odpowiednich zarówno na jesienne jak i wiosenne dni, a ostatnimi laty również na cieplejsze zimy.

Kolekcja męska składa się z: klasycznych płaszczy o długości w okolicach kolan, z małym kołnierzykiem, lekko dopasowanych dyplomatek z eleganckiej wełny, bawełnianych płaszczy na podpinkach w stylu casual, kurtek o różnych długościach i wykończeniach, bogato stebnowanych, z ciekawymi cięciami podkreślanymi kontrastową nicią, różnie ocieplanych – od cienkich wczesnojesiennych poprzez warianty wielosezonowe z odpinanymi podpinkami aż do puchowych.

Tkaniny w tej grupie wyrobów, oprócz ponadczasowych klasycznych wełen welurowych to: fakturalne i kolorowo tkane jodły, reliefowe diagonale i kratki , bawełny i syntetyki o technicznych wykończeniach z pobłyskiem satyny i „gumowych” powierzchniach oraz efektach „patynowania”.

W propozycjach dla Panów „WARMIA” proponuje gamę czerni, marengo i szarości oraz grupę ciemnych brązów, powracające do łask klasyczne granaty „navy” oraz dla kontrastu jasne szarości oliwkowe.

W kolekcji zwracają uwagę: dbałość o szczegóły tak na zewnątrz jak i we wnętrzach oraz o wygodę i praktycyzm ubiorów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz