f546519a9f72618bb5b13e65a09ad44a

STYLOWY FACET: Moda wkracza na smartfony i tablety

piątek, 12 października 2012

Moda wkracza na smartfony i tablety

aplikacja Zara fashion
Kolekcja Zary trafiła do smartfonów i tabletów Samsung. Dzięki temu wszyscy, którzy interesują się modą, mają możliwość za pomocą aplikacji Zara fashion przeglądać najciekawsze propozycje sezonu, robić zakupy i korzystać ze wsparcia działu obsługi klienta Zary. Stało się to możliwe za sprawą współpracy firmy Samsung Electronics z deweloperem Inditex Group.

Bezpłatną aplikację Zara fashion można przez sześć miesięcy pobrać wyłącznie z Samsung Apps na dowolny smartfon lub tablet firmy Samsung działający pod kontrolą systemu Android. W programie wygodnie przejrzymy kolekcje Zara Woman, TRF, Men i KIDS. Zamawianie wybranych produktów jest bardzo proste - intuicyjny interfejs pozwala łatwo wprowadzić informacje o płatności i wysyłce. Natomiast kompleksowa obsługa klienta umożliwia zarówno śledzenie zamówień, jak i kontakt z Zarą.

Aplikacja Zara fashion ma też funkcję skanowania, umożliwiającą odczytywanie kodów kreskowych na towarach w sklepie i wyświetlanie ich w smartfonie lub na tablecie. Przydaje się to zwłaszcza wtedy, gdy w sklepie nie ma właściwego rozmiaru lub koloru wybranego przez nas ubrania. Katalog sklepów ułatwia bowiem zlokalizowanie najbliższego salonu Zary, przez co aplikacja staje się nieodzownym narzędziem dla każdego miłośnika mody.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że cieszący się międzynarodowym uznaniem dom mody Zara zaznaczy swoją obecność w Samsung Apps. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które spodoba się naszym klientom, zapewniając łatwy dostęp do wszystkiego, co Zara ma do zaoferowania. Każdy, kto interesuje się modą, będzie mógł zaplanować idealny strój bezpośrednio na smartfonie lub tablecie firmy Samsung” - powiedział Francisco Hortigüela, dyrektor ds. marketingu w Samsung Spain.
Aplikację Zara można pobierać z Samsung Apps w ponad 20 europejskich krajach, stopniowo będzie też udostępniania w kolejnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz