f546519a9f72618bb5b13e65a09ad44a

STYLOWY FACET: Ukształtuj swoje ciało

piątek, 17 września 2010

Ukształtuj swoje ciało

Zadbany mężczyzna to oczywisty wymóg naszych czasów, zwłaszcza na wysokim stanowisku.

Zewnętrzne oznaki sukcesu to nie tylko zadbana cera, włosy, zęby , ale i pięknie ukształtowana sylwetka. Dla tych, którzy nie mają sukcesów na siłowni z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Czasem wystarczy godzina, aby mieć ukształtowane ciało zgodnie z życzeniem.

Panowie często zastanawiają się nad tym, by zrobić coś ze swoją klatką piersiową pozostawiającą wiele do życzenia, czy też ze swoimi mało jędrnymi już pośladkami. Pracując od rana do nocy nie mają czasu na regularne treningi na siłowni. Efekt chcą mieć od razu. Jak więc pogodzić to wszystko?

Mężczyźni w obecnych czasach coraz częściej decydują się na przeprowadzanie drobnych, ale zauważalnych zmian w swoim wyglądzie. Nie mówimy tu o implantach! Istnieje możliwość niechirurgicznego kształtowania ciała u kobiet i mężczyzn, a jedynym umożliwiającym to produktem jest Macrolane™.

Co to jest Macrolane?

Macrolane™ to pierwszy i jedyny żel na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego, który może być wstrzykiwany w dużych objętościach. Tworzy nową klasę produktów pozwalającą odtworzyć lub nadać ciału pożądane kształty. Macrolane™ otwiera świat nowych możliwości w bezpiecznym kształtowaniu sylwetki.

Co to jest kwas hialuronowy?

Kryjący się pod obco brzmiącą nazwą kwas hialuronowy jest związkiem naturalnie występującym w organizmie człowieka. Jedną z jego podstawowych funkcji jest zdolność wiązania wody, która odpowiedzialna jest za utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia tkanek. Wraz z wiekiem zawartość kwasu hialuronowego w skórze maleje, co wpływa na zmniejszenie poziomu jej nawilżenia. Włókna kolagenowe tracą elastyczność, ich liczba ulega zmniejszeniu, co jest bezpośrednią przyczynę pojawienia się zmarszczek, utraty objętości i elastyczności skóry. Wyniki licznych badań medycznych prowadzonych na całym świecie, dotyczące działania kwasu hialuronowego pokazują, że jest on jedną z najbardziej bezpiecznych substancji stosowanych w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Ukształtować swoje ciało szybko i naturalnie. Prosty nieinwazyjny zabieg oszczędza czas i daje natychmiastowe efekty

Macrolane™ to bezpieczny i prosty zabieg, który natychmiast przywraca utraconą objętość, zapewniając naturalny i wyjątkowy wygląd. Efekty zabiegu Macrolane™ są natychmiastowe i utrzymują się przez długi okres, nie są jednak permanentne. Efekt pojedynczego zabiegu z użyciem Macrolane™, może być widoczny przez okres około 12 miesięcy. Ciało powoli metabolizuje Macrolane™. Jeśli chce się uzyskać dłużej utrzymujące się efekty można zastosować zabieg korygujący lub podtrzymujący dla zachowania pożądanego wyglądu.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów zastosowań Macrolane™ dla mężczyzn:

• Modelowanie klatki piersiowej

• Kształtowanie pośladków

• Kształtowanie ud oraz łydek

• Modelowanie genitaliów

Szukając metody poprawienia wyglądu i kształtu ciała bez ingerencji chirurgicznej dobrze zastanowić się nad Macrolane™ - bezpiecznym, naturalnym produktem dedykowanym dla biznesmena.

Macrolane™ jest szybką, nieinwazyjną procedurą, wymagającą jedynie miejscowego znieczulenia, pozwalającą na bardzo szybki powrót do codziennych aktywności.

Korzyści naturalnego powiększenia ciała Macrolane™ u mężczyzn:

1. Uzyskanie natychmiastowych efektów.

2. Poczucie bezpieczeństwa dzięki niechirurgicznemu i nieinwazyjnemu powiększeniu wybranych obszarów ciała.

3. Szybki powrót do codziennej aktywności.

4. Krótki okres rekonwalescencji po zabiegu.

5. Poczucie komfortu dzięki naturalnemu i bezpiecznemu produktowi.


Zabieg krok po kroku

Warto rozpocząć od wybrania kliniki oferującej zabiegi Macrolane, następnie umówić się na konsultację.

Konsultacja dotycząca powiększenia ciała

Na konsultację dobrze iść przygotowanym. Przede wszystkim trzeba być szczerym wobec samego siebie, co do swych potrzeb, pytań oraz wątpliwości. Na konsultacjach uzyskujemy informacje nie tylko o Macrolane™, ale o tym, jak może być wykorzystany w konkretnym przypadku oraz ... o wynikach jakich dana osoba może oczekiwać. Niezbędna jest przy tym historia medyczna pacjenta, aby wyeliminować jakiekolwiek powikłania.

Zabieg Macrolane

W dniu zabiegu kolejny raz jest czas na przedyskutowanie szczegółów terapii i uzyskanie odpowiedzi na wszystkie nowe pytania. Terapia powiększenia ciała jest zazwyczaj przeprowadzana w warunkach znieczulenia miejscowego. Zabieg wstrzyknięcia Macrolane trwa tylko 20-40 minut. Efekty widoczne są natychmiast.

Po zabiegu

Lekarz przekazuje zalecenia na czas „po zabiegu”. Normalnym jest pojawienie się obrzęku, zaczerwienienia, wrażliwości, bólu, zasiniaczenia lub swędzenia w miejscu wstrzyknięcia, podczas pierwszych kilku dni po zabiegu Macrolane™. Dostępne bez recepty leki przeciwbólowe są zazwyczaj wystarczające do opanowania ewentualnego dyskomfortu. O ile większość osób wraca do swojej normalnej codziennej aktywności niedługo po zabiegu, to bezpośrednio po terapii zaleca się większą ostrożność przy wykonywaniu codziennych obowiązków. Należy unikać wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych oraz unikać masowania leczonego obszaru przez ok. dwa tygodnie.

Twój kolejny zabieg Macrolane

Ponieważ Macrolane ulega naturalnej biodegradacji może wystąpić konieczność powtórzenia terapii w celu utrzymania efektów. Powtórne wizyty są zalecane po ok. 12 miesiącach i obejmują dostrzyknięcie niewielkiej ilości Macrolane, celem tzw. „dopełnienia”. Pamiętaj, że kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry i wchłania się z upływem czasu, także ten dostarczony podczas zabiegu. Jest to jednak proces bardzo indywidualny.

Więcej informacji o zabiegach, oraz adres bezpiecznych klinik na stronie:

www.macrolane.pl

Źródło: Business & LIFE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz