f546519a9f72618bb5b13e65a09ad44a

STYLOWY FACET: Pędzle w dłoń! Pomaluj Stodołę z Let’s Colour!

piątek, 12 października 2012

Pędzle w dłoń! Pomaluj Stodołę z Let’s Colour!


Już w sobotę 13 października br. Dulux zaprasza na wyjątkową grę miejską pod hasłem „Let’s Colour”, której najważniejszym elementem będzie wspólne malowanie Centralnego Klubu Studentów Politechniki Warszawskiej, czyli kultowej Stodoły. Wystarczy kilka maźnięć pędzlem, aby dodać nowych kolorów i odmienić oblicze klubu. Zainteresowani? Zatem do dzieła!

Let’s Colour
W najbliższą sobotę wszyscy, dla których kolory są ważnym elementem życia, będą mieli niepowtarzalną okazję spróbować swoich sił w dodawaniu kolorów przestrzeniom zarówno wirtualnym, jak i rzeczywistym. O godzinie 11.00 startuje wyjątkowa gra miejska „Let’s Colour”. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie zadań i zdobycie potrzebnych punktów niezbędnych do pomalowania wirtualnego mieszkania. Najwięcej punktów zdobędą ci, którym uda się to zrobić zgodnie z najnowszymi trendami kolorystycznymi. W grze mogą brać udział pojedyncze osoby oraz kilkuosobowe grupy, wystarczy zarejestrować się w sobotę w Centrum Kolorów Dulux przed klubem Stodoła.

Punktem kulminacyjnym rywalizacji będzie happening - wspólne malowanie, by dodać nowych kolorów i odmienić oblicze kultowej Stodoły. Oczywiście przy dźwiękach muzyki!

Uczestnicy zabawy będą walczyć o cenne nagrody, zaś najlepszy z nich otrzyma możliwość konsultacji z architektem wnętrz. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają bilety na koncerty w klubie Stodoła. Całość zakończy się około godziny 14.00.

Projekt jest częścią międzynarodowego tygodnia kolorów (Let’s Colour Week) już po raz trzeci organizowanego przez firmę AkzoNobel, właściciela marki Dulux. AkzoNobel jest największym producentem farb i lakierów na świecie, dlatego też bardzo angażuje się w projekty na rzecz społeczności lokalnych. Jednym z projektów CSR jest „Siła Kolorów”, który polega na budowaniu siłowni plenerowych w różnych częściach Warszawy. W ramach Let’s Colour Week 2013 zostanie otwarta siłownia plenerowa na Polach Mokotowskich. Jedno z zadań sobotniej gry miejskiej jest związane właśnie z tą wyjątkową inicjatywą.

Start: sobota, 13 października 2012 r., godz. 11.00

Miejsce: Centrum Kolorów Dulux, przed wejściem do Klubu Studenckiego Stodoła, ul. Batorego 10

Rejestracja: tuż przed rozpoczęciem gry

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz